Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
ul. Batalionu Parsol 50
2018-06-18

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. - Wydział Sieci Kanalizacyjnej informuje, że w związku z usuwaniem
 awarii sieci kanalizacyjnej na ul. Batalionu...

ul. Targowa 1
2018-06-18

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na ul. Targowej...

ul. Królewiecka 18
2018-06-14

ENERGA-OPERATOR informuje, że w związku z usuwaniem

awarii energetycznej na ul. Królewieckiej 18 zajęto pas drogowy.

Powierzchnia...

Al. Kobylińskiego
2018-06-13

Molewski Sp. z o.o. informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci kanalizacji deszczowej
w Al. Kobylińskiego został...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2017-05-02
Roboty drogowe na ul. Chopina
W związku z gwarancyjną wymianą nawierzchni na ul. Chopina w terminie 4-16 maja zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Obrońców Płocka 1920 r. W terminie 4-10 maja ulica zostanie zamknięta dla ruchu.
W trakcie procedur odbiorowych dodatkowo potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi inspektorzy MZD zakwestionowali jakość wykonania warstwy ścieralnej nawierzchni oraz wykonania włazów studni kanalizacyjnych. W efekcie Wykonawca w ramach gwarancji, na własny koszt sfrezuje i następnie wykona na nowo warstwę ścieralną nawierzchni jezdni oraz regulację studni i oznakowanie poziome.

 
W terminie 4-16 maja zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Obrońców Płocka 1920 r. W terminie 4-10 maja ulica zostanie zamknięta dla ruchu. Możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji dla mieszkańców.


Objazdy autobusów KM Płock 
W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Chopina na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Obrońców Płocka na czas remontu od czwartku 4 maja 2016 r. od pierwszych kursów porannych do odwołania (wstępnie termin zakończenia prac wyznaczono na 12 maja) autobusy linii 15 i 60 zostaną skierowane na trasę objazdową ulicą Mickiewicza.
 
 
Trasa objazdowa dla autobusów linii 15:
• kursy do Dworca kolejowego – z Podolszyc trasa bez zmian do ulicy Tysiąclecia, następnie przejazd ulicą Mickiewicza (przez przystanki Stadion Miejski i Obrońców Płocka) do przyst. Dworzec kolejowy 04 (przy Tesco);
• z Dworca kolejowego (z przystanku 01) ulicą Mickiewicza (przez przystanki Obrońców Płocka i Stadion Miejski) do Tysiąclecia i dalej normalną trasą na Podolszyce;
• kursy do / z Fabryki maszyn lub do / z Cm. Komunalnego – w obydwu kierunkach bez zmian ulicą Bielską.
 
 
Trasa objazdowa dla autobusów linii 60:
• w kierunku Podolszyc początek trasy na przystanku Rembielińskiego na ul. Tysiąclecia, następnie przejadą ulicą Mickiewicza (przez przystanki Stadion Miejski i Obrońców Płocka) do Dworca kolejowego (przystanek 04 na ul. Mickiewicza przy Tesco; kursy z Dworca kolejowego w kierunku Podolszyc rozpoczną trasę na przystanku 06 na ul. Chopina w stronę Podolszyc), dalej trasa bez zmian (Chopina – Piłsudskiego itd.);
• w kierunku Kostrogaju z Podolszyc lub Dworca kolejowego (01) autobusy linii 60 przejadą również ulicą Mickiewicza (przez przystanki Obrońców Płocka i Stadion Miejski), a następnie ulicami Tysiąclecia i Przemysłową, koniec trasy na przystanku Kostrogaj, zajezdnia na ul. Przemysłowej.