Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
Al. Jachowicza 17
2018-11-13

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku z usuwaniem awarii energetycznej w Al. Jachowicza 17 zajęto pas drogowy.

Powierzchnia zajętego...

ul. Kochanowskiego
2018-11-08

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Kochanowskiego  zajęto pas...

ul. Wiślana 5
2018-11-07

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

ul. Mostowa
2018-11-06

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku z usuwaniem awarii energetycznej na ul. Mostowej zajęto pas drogowy.

Powierzchnia...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2017-11-30
Ograniczenia w ruchu 1-3 grudnia
Informujemy, że w weekend 1-3 grudnia wystapia ograniczenia w ruchu w centrum miasta oraz w rejonie stadionu im. Kazimierza Górskiego.
 
Pl. Narutowicza, Tumska, Grodzka, Mostowa - ograniczenia w ruchu 1-3 grudnia
W dniach 3-10 grudnia w obrębie Pl. Narutowicza, ul. Tumskiej, Grodzkiej i Mostowej wystąpią ograniczenia w ruchu zwiazane z akcją plenerową "Płockie ogrody światła". Apelujemy o stosowanie sie do czasowej organizacji ruchu i nie parkowanie pojazdów na miejscach postojowych.

ul. Sienkiewicza - odcinek zamknięty dla ruchu 1-3 grudnia
Wykonawca inwestycji związanej z rozdziałem kanalizacji w ul. Ostatniej poinformował o wprowadzeniu nowej czasowej organizacji ruchu. W efekcie w piątek 1 grudnia po porannym szczycie komunikacyjnym zostanie zamknięta dla ruchu ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Bielskiej do skrzyżowania ul. Ostatnia - ul. Okrzei. Planowo zamkniecie potrwa przez weekend 1-3 grudnia, jednak ze względu na warunki atmosferyczne okres zamknięcia może ulec wydłużeniu.
W związku z zamknięciem dla ruchu północnej jezdni ulicy Sienkiewicza przy skrzyżowaniu z ul. Ostatnią na czas przebudowy od piątku 1 grudnia 2017 r. od ok. godz. 8:30 do odwołania (zakończenie robót wyznaczono wstępnie na niedzielę 3 grudnia) autobusy linii 4, 24 i 33 zostaną skierowane na trasę objazdową ul. Bielską i Al. Kobylińskiego. Objazd dotyczyć będzie tylko autobusów jadących ulicą Sienkiewicza w kierunku ul. Nowowiejskiego; w kierunku ul. Kwiatka trasy bez zmian. Przystanek Nowowiejskiego 02 (na ul. Łukasiewicza w kierunku Orlenu) w czasie objazdu będzie nieczynny.
 

Autobusy linii 4, 24 i 33 jadące w kierunku Cm. Komunalnego lub Orlenu zostaną skierowane na trasę: Sienkiewicza – Bielska – Al. Kobylińskiego. Na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach: Jachowicza (Bielska) 02 (na ul. Bielskiej przy poczcie) i Spacerowa (w Al. Kobylińskiego). W kierunku Podolszyc / Św. Huberta autobusy linii 4, 24 i 33 pojadą bez zmian ulicami Łukasiewicza i Nowowiejskiego (przez przystanek Nowowiejskiego przy „Ekonomiku”).


Stadion im. Kazimierza Górskiego - ograniczenia w ruchu 2 grudnia

W zwiazku z meczem Lotto Ekstraklasy Wisła Płock - Arka Gdynia w sobotę 2 grudnia zostaną zamknięte dla ruchu ulice 7 czerwca 1991 r. oraz Łukasiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Gałczyńskiego do skrzyżowania z ul. Długą. Ograniczenia bedą występować w godzinach 13-19.