Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
AL. Jana Pawła 74
2019-06-13

Fortum Network Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.06.2019r rozpoczęły się prace związane z usuwaniem awarii...

ul. Chopina 20
2019-06-07

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Chopina 20  zajęto pas...

ul. Grodzka 7
2019-06-04

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku zusuwaniem awarii energetycznej na ul. Grodzkiej 7 zajęto pas drogowy.Powierzchnia zajętego...

Pl. Narutowicza 1
2019-05-29

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2018-05-28
Kostrogaj zmienia swoje oblicze
Prace na Kostrogaju wkroczyły w kolejna fazę. Rozpoczęło się asfaltowanie ulic.
Ze względu na duże natężenie ruchu osobowego i ciężarowego roboty związane z asfaltowaniem są prowadzone głównie w godzinach wieczornych i nocnych. Dobiegają końca prace sanitarne w jezdni ul. Przemysłowej. Po ich zakończeniu rozpoczną się roboty związane z asfaltowaniem. 


W środę 23 maja w godzinach wieczornych i nocnych podwykonawca firmy PORR – firma PBDI - ułożyła podbudowę z masy asfaltowej na odcinku ok. 200 m  (od firmy SUEZ do dawnej bazy firmy PRD Płock). Jednocześnie tego wieczoru firma PBDI wykonała frezowanie nawierzchni asfaltowej na początku ul. Przemysłowej do KM Płocku, a 24 maja ułożono drugą warstwę (wiążącą). Dokończono także frezowanie ul. Kostrogaj na wysokości Urzędu Pracy, firmy PIK i Kontener.


W weekend oraz w poniedziałek 28 maja trwało asfaltowanie (podbudowa) na początku ul. Przemysłowej od Straży Pożarnej do KM Płock.  W poniedziałek była prowadzona dalsza część robót na w/w odcinku ul. Przemysłowej z wykorzystaniem siatki  wzmacniającej i kolejna warstwa masy asfaltowej. 

Na odcinku ul. Kostrogaj (trylinkowy) trwają już – roboty wykończeniowe brukarskie, elektryka i teletechnika (kontrola i regulacje studni teletechnicznych). Zamówiono materiał (FORTUM) pod obniżenie pod ziemię sieci cieplnej na skrzyżowaniu ul. Kostrogaj i Przemysłowej przy urzędzie pracy i KM Płock,  gdzie powstanie nowe rondo.

W imieniu Gminy Miasto Płock inwestycje realizuje Miejski Zarząd Dróg.