Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
Al. Jachowicza 17
2018-11-13

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku z usuwaniem awarii energetycznej w Al. Jachowicza 17 zajęto pas drogowy.

Powierzchnia zajętego...

ul. Kochanowskiego
2018-11-08

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Kochanowskiego  zajęto pas...

ul. Wiślana 5
2018-11-07

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

ul. Mostowa
2018-11-06

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku z usuwaniem awarii energetycznej na ul. Mostowej zajęto pas drogowy.

Powierzchnia...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2018-07-04
Zamknięcie skrzyżowania ulic Łukasiewicza – Kobiałka
Informujemy, ze w czwartek 5 lipca w godzinach 7-13 planowane jest ponowne, całkowite zamknięcie skrzyżowania ulic Łukasiewicza – Kobiałka ze względu na prace bitumiczne. Będzie obowiązywał objazd ulicami Dobrzyńska – Zglenickiego. Objazdem pojadą także autobusy KM Płock.
W związku z zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ulic Łukasiewicza i Kobiałka z powodu prac drogowych w środę 4 lipca 2018 r. w godzinach od 7 do ok. 13 autobusy linii 33 i 35 zostaną skierowane na trasę objazdową z pominięciem przystanków Jaśminowa, Orlen Arena i przystanku zastępczego w PPP-T.


Objazd dla linii 33 i 35 (tylko w środę 4 lipca od godz. 7 do ok. 13):
w kierunku Orlenu normalną trasą do przystanku Gałczyńskiego przy ul. Miodowej, dalej ulicą Gałczyńskiego przez przystanek Słowackiego, następnie bez zatrzymywania się na przystankach po trasie: Gałczyńskiego – Dobrzyńska – Zglenickiego – Łukasiewicza i od przystanku Orlen, brama II normalną trasą do bramy I
•w kierunku Orlenu autobusy linii 33 i 35 ominą przystanki Jaśminowa 02 (przy ul. Gałczyńskiego), Orlen Arena 02 (przy ul. Batalionów Chłopskich) i przystanek zastępczy w PPP-T; na trasie objazdowej zatrzymają się dodatkowo na przystanku Słowackiego (na ul. Gałczyńskiego w kierunku ul. Dobrzyńskiej)
w kierunku Podolszyc od przystanku Orlen, brama I normalną trasą do przystanku Orlen, brama II, dalej bez zatrzymywania się na przystankach po trasie: Łukasiewicza – Zglenickiego – Dobrzyńska – Gałczyńskiego (z zatrzymaniem na przystanku Słowackiego) – Miodowa i od przystanku Gałczyńskiego normalną trasą w stronę Podolszyc
•w kierunku Podolszyc autobusy linii 33 i 35 ominą przystanek zastępczy w PPP-T oraz przystanki Orlen Arena 01 (przy ul. Batalionów Chłopskich) i Jaśminowa 01 (przy ul. Gałczyńskiego); na trasie objazdowej zatrzymają się dodatkowo na przystanku Słowackiego (na ul. Gałczyńskiego w kierunku Orlen Areny)
Apelujemy do kierowców o stosowanie się do czasowej organizacji ruchów oraz korzystanie z wyznaczonych objazdów.