Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
ul. Graniczna 42
2019-08-29

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

AL. Jana Pawła 74
2019-06-13

Fortum Network Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.06.2019r rozpoczęły się prace związane z usuwaniem awarii...

ul. Chopina 20
2019-06-07

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Chopina 20  zajęto pas...

ul. Grodzka 7
2019-06-04

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku zusuwaniem awarii energetycznej na ul. Grodzkiej 7 zajęto pas drogowy.Powierzchnia zajętego...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2019-10-08
Płocki raport drogowy
Informujemy, gdzie 8 października będą prowadzone bieżące naprawy dróg i chodników oraz gdzie będą patrole policji w nieoznakowanych radiowozach z videorejestratorem. Zamknięte dla ruchu: skrzyżowanie Tysiąclecia-Bielska, Maneżowa, Warszawska, odcinek al. Kilińskiego, Tysiąclecia, Strażackiej, Królewieckiej.
 

Naprawy dróg i chodników będą dziś prowadzone na ulicach:


KRÓLEWIECKA - całkowicie zamknięty przejazd ul. Królewiecką na odcinku od Tumskiej do ul. Kaczmarskiego.

AL. KILIŃSKIEGO - całkowicie zamknięty przejazd al. Kilińskiego na odcinku od ul. Kolegialnej do ul. 3 Maja; skrzyżowania z ulicami 3 Maja, Sienkiewicza i Kolegialną pozostają przejezdne;

WARSZAWSKA - przebudowa ulicy związana z pracami w al. Kilińskiego, ulica zamknieta dla ruchu,

4 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH - przebudowa ulicy związana z pracami w al. Kilińskiego, prawostronne zwężenie jezdni,

TYSIĄCLECIA - przebudowa ulicy wraz z infrastrukturą podziemną. Obowiązuje całkowite zamknięcie ulicy dla ruchu pojazdów. Możliwy jest dojazd do posesji dla mieszkańców i dostawców.

SKRZYŻOWANIE TYSIĄCLECIA - BIELSKA - całkowicie zamknięte dla ruchu; obowiązuje objazd ul. Obrońców Westerplatte, Al. Jachowicza, Al. Kobylińskiego.

STRAŻACKA - przebudowa ulicy wraz z infrastrukturą, obowiązują objazdy ze względu na ograniczenia w ruchu,

ZBOŻOWA - budowa kolektorów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. W dniach 25.09-20.11.2019 r. zamknięcie ulicy dla ruchu,

URODZAJNA - budowa kolektorów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. W dniach 25.09-20.11.2019 r. zamknięcie ulicy dla ruchu,

MANEŻOWA - przebudowa ulicy wraz z infrastrukturą, ulica zamknieta dla ruchu,

CISOWA - regulacja studni wodociagowych,

BATALIONÓW CHŁOPSKICH - naprawa ubytków w jezdni,

REMBIELIŃSKIEGO - naprawa ubytków w jezdni,

7 CZERWCA 1991 R. - naprawa ubytków w jezdni.

 

Zamknięcie południowej jezdni Al. Jachowicza - piątek 4 października

Informujemy, że w piątek 4 października nastąpiło zamknięcie południowej jezdni Al. S. Jachowicza (w kierunku Podolszyc) na odcinku od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do skrzyżowania z al. Kilińskiego. Ruch północną jezdnia Al. Jachowicza (w kierunku do centrum) jest możliwy, choć okresowo może obowiązywać zwężenie jezdni w związku z robotami na jezdni południowej. Zamkniety dla ruchu lewoskręt na północnej jezdni Al. Jachowicza w al. Kilińskiego.

Zamknięcie oraz ograniczenia w ruchu w Al. Jachowicza mają bezpośredni związek z kompleksową przebudową al. Kilińskiego oraz budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz przebudową pozostałej infrastruktury podziemnej.

Wyznaczone objazdy w kierunku Podolszyc i Warszawy poprowadzą:

  • Al. Jachowicza - ul. 3 Maja – rondo w ul. 3 Maja - al. Kilińskiego – Piłsudskiego (w tym autobusy KM Płock)
  • Al. Jachowicza - 11 Listopada - rondo Dmowskiego – Mickiewicza – Chopina – Otolińska – Piłsudskiego (wyłącznie samochody osobowe).

Prace nad budową kanalizacji i przebudową jezdni w al. Jachowicza są uzależnione m. in. od warunków atmosferycznych. Planowo mają  trwać dwa miesiące, do końca listopada 2019 r.

 

Zmiana czasowej organizacji ruchu - TYSIĄCLECIA

Nastąpiło całkowite zamknięcie skrzyżowania ul. Tysiąclecia i ul. Bielskiej. Skrzyżowanie to jest w przebudowie (przybędzie np. prawoskręt z ul. Tysiąclecia w ul. Bielską). Objazd prowadzi ul. Obrońców Westerplatte i al. Jachowicza.

Dla kierowców wyjeżdżających ze starówki zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Bielskiej z al. Jachowicza i Kobylińskiego. Obok hotelu Petropol dla wyjeżdżających ze Starego Miasta są trzy pasy: lewoskręt, prawoskręt i pas do jazdy na wprost. Zmiana polega na tym, że pas do jazdy na wprost jest jednocześnie leweoskrętem, prowadzącym w al. Kobylińskiego.
Dojazd do bloków przy ul. Bielskiej i Piasta Kołodzieja jest możliwy. Podobnie jak można dojechać do posesji przy ul. Tysiąclecia - z kierunku od skrzyżowania z ul. Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Rembielińskiego.
 
 

Nieoznakowane patrole policji

We wtorek 8 października policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14/22  na trasie Płock – DK 62 - Płock

Zdarzenia drogowe w poniedziałek 7 października na terenie miasta Płocka:

- wypadki - 0

- kolizje - 5

- zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 0