Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
ul. Graniczna 42
2019-08-29

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

AL. Jana Pawła 74
2019-06-13

Fortum Network Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.06.2019r rozpoczęły się prace związane z usuwaniem awarii...

ul. Chopina 20
2019-06-07

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Chopina 20  zajęto pas...

ul. Grodzka 7
2019-06-04

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku zusuwaniem awarii energetycznej na ul. Grodzkiej 7 zajęto pas drogowy.Powierzchnia zajętego...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2020-01-14
Płocki raport drogowy
Informujemy, gdzie 14 stycznia będą prowadzone naprawy dróg i chodników. Zamknięte dla ruchu: odcinek ul.Kolejowej, Maneżowa, odcinek al. Kilińskiego, Grabówki.
 

Naprawy dróg i chodników będą dziś prowadzone na ulicach:

KRAKÓWKA - naprawa ubytków w jezdni,

AL. KILIŃSKIEGO - całkowicie zamknięty przejazd al. Kilińskiego na odcinku od ul. Kolegialnej do ul. Sienkiewicza;

BATALIONU ZOŚKA - naprawa chodnika,

MANEŻOWA - przebudowa ulicy wraz z infrastrukturą, ulica zamknięta dla ruchu.

 

al. Kilińskiego

W środę 8 stycznia 2020 r. zostaŁ zamknięty dla ruchu trzeci odcinek al. Kilińskiego między skrzyżowaniem z ul. Kolegialną, a ul. Mostową, Warszawską i Norbertańską. Skrzyżowania na czas remontu pozostają przejezdne. Ich przebudowa zacznie się na przełomie marca i kwietnia. Na skrzyżowaniu al. Kilińskiego z ulicami Mostową, Warszawską i Norbertańską powstanie rondo. Przebudowa jest kompleksowa. W al. Kilińskiego powstaje kanalizacja deszczowa i sanitarna, nowa nawierzchnia jezdni i przebudowane zostaną niektóre skrzyżowania. Nowe będą chodniki, oświetlenie, powstanie także droga rowerowa. Całość kosztować będzie 38 mln zł. Koniec robót zaplanowany został na koniec maja 2020 roku.

 

ul. Kolejowa - przebudowa

W poniedziałek 25 listopada zamknięto dla ruchu 300-metrowy odcinek ul. Kolejowej w ciągu drogi krajowej DK62. To pierwszy odcinek ulicy, która będzie przebudowana.

Zamknięty dla ruchu odcinek ul. Kolejowej w ciagu drogi krajowej DK62 znajduje się między ostatnimi zabudowaniami Radziwia, a stacją paliw. Przewidywany czas zamknięcia - do trzech miesięcy. Po tym okresie zamykane będą kolejne odcinki ul. Kolejowej, aż do skrzyżowania z ul. Zieloną, które także czeka w przyszłości przebudowa.
Cały kontrakt potrwa do końca czerwca 2020 r. Przebudowa ul Kolejowej polega na budowie kanalizacji deszczowej, która odprowadzi wodę do zbiornika retencyjnego przy ul. Krakówka. Koszt inwestycji to blisko 8 mln zł, dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego wynosi 4 mln.

 

ul. Grabówka - przebudowa ulicy, budowa drogi rowerowej

Ze względu na zwiekszenie zakresu prac o roboty w branży sanitarnej, został podpisany aneks dotyczący terminu zakończenia inwestycji do 30 czerwca 2020 r.

W ulicy Grabówka trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ul. Księdza Niedzielaka do ul. Zarzecznej, kładki dla rowerów nad rzeką Rosicą oraz kanalizacji deszczowej. W związku z realizacją inwestycji zamkniety dla ruchu jest odcinek ulicy między skrzyżowaniami z ulicami ks. Niedzielaka i Gościniec. Objazd wyznaczono ulicami Grabówka - Księdza Niedzielaka - Gościniec - Grabówka.

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Grabówka na odcinku od skrzyżowania z ul. ks. Niedzielaka do skrzyżowania z ul. Gościniec od wtorku 5 listopada 2019 r. od ok. godz. 8 do odwołania.
- autobusy linii 4 w obydwu kierunkach kursować będą objazdem ulicami ks. Niedzielaka i Gościniec,
- autobusy linii 14 na kursach do / z Gościńca dojeżdżać będą tylko do pętli Podolszyce,
- przystanek zastępczy ustawiony będzie na ul. Gościniec przed skrzyżowaniem z ul. ks. Niedzielaka w stronę Podolszyc; na przystanku zatrzymywać się będą autobusy linii 4 zmierzające w kierunku centrum i Cm. Komunalnego

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:
- Gościniec 01 (w stronę Podolszyc) – przystanek nieczynny; autobusy linii 4 zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym na ul. Gościniec przed skrzyżowaniem z ul. ks. Niedzielaka
- Gościniec 02 (w stronę Grabówki – przy cmentarzu) – bez linii 14; na przystanku zatrzymywać się będą autobusy linii 4 zmierzające z centrum w kierunku Św. Huberta
- Os. Przy Skarpie – w obydwu kierunkach nieczynny

 

Zdarzenia drogowe 13 stycznia na terenie miasta Płocka:

- wypadki -

- kolizje -

- zatrzymani nietrzeźwi kierujący -