Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
ul. Graniczna 42
2019-08-29

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

AL. Jana Pawła 74
2019-06-13

Fortum Network Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.06.2019r rozpoczęły się prace związane z usuwaniem awarii...

ul. Chopina 20
2019-06-07

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Chopina 20  zajęto pas...

ul. Grodzka 7
2019-06-04

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku zusuwaniem awarii energetycznej na ul. Grodzkiej 7 zajęto pas drogowy.Powierzchnia zajętego...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2020-07-15
Uwaga kierowcy! Zmiany na Kilińskiego
Ważna wiadomość dla zmotoryzowanych: otwieramy skrzyżowanie pod gmachem Politechniki Warszawskiej, ale zamykamy skrzyżowanie pod ogrodem zoologicznym.

Prace nad przebudową al. Kilińskiego powoli zmierzają do końca i stopniowo będziemy mogli korzystać z tej drogi w coraz większym zakresie. Ale jeszcze trzeba będzie wykazać cierpliwością, ponieważ drogowcom została do wykonania jeszcze jedna, trudna operacja.

Na początek dobra wiadomość: w piątek około godziny 6 rano włączamy sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu al. Kilińskiego z Al. Jachowicza pod starym gmachem Politechniki Warszawskiej. Dzięki temu kierowcy będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich pasów ruchu, prawo- i lewoskrętów.
Nieczynna pozostanie jedynie przygotowana w tym miejscu tzw. śluza dla autobusów  Komunikacji Miejskiej, które z tego powodu pojadą niezmienionymi trasami.

Cierpliwością natomiast trzeba będzie się wykazać w korzystaniu z przejazdu ul. Mostową. W poniedziałek rano drogowcy całkowicie zamkną skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. Warszawską, Mostową właśnie i Norbertańską, gdzie budują rondo. Zaczną oni właściwe prace nad jego wykonaniem. Skrzyżowanie pozostanie zamknięte do końca wakacji.
Kierowcy poruszający się mostem im. Legionów Piłsudskiego będą musieli skręcić w kierunku pl. Narutowicza i ul. Kościuszki. Jadącym ul. Warszawską, czy Norbertańską pozostaje skorzystać z objazdów okolicznymi ulicami osiedlowymi.

Kto będzie chciał wejść do Ogrodu Zoologicznego będzie mógł al. Kilińskiego dojechać do  „Siedemdziesiątki”, obok której jest już wjazd na nowy parking (w przyszłości przeznaczony m.in. dla autobusów z wycieczkami do zoo). Pewna ilość miejsc do zaparkowania znajdzie się także przy ul. Warszawskiej i Norbertańskiej.
hw