Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
ul. Graniczna 42
2019-08-29

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

AL. Jana Pawła 74
2019-06-13

Fortum Network Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.06.2019r rozpoczęły się prace związane z usuwaniem awarii...

ul. Chopina 20
2019-06-07

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Chopina 20  zajęto pas...

ul. Grodzka 7
2019-06-04

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku zusuwaniem awarii energetycznej na ul. Grodzkiej 7 zajęto pas drogowy.Powierzchnia zajętego...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2020-10-14
Płocki raport drogowy

Informujemy, gdzie 14 października będą prowadzone naprawy dróg i chodników.  Trwa budowa wiaduktu drogowego do Zoo. Zamknięte dla ruchu odcinki ulic: 1 Maja, Norbertańskiej, Parcele. Trwa remont kanalizacji metodą bezodkrywkową.

 

Ulica 1 Maja została zamknięta dla ruchu w terminie od soboty 26 września do odwołania. W tym czasie będą przeprowadzone przez Wodociągi Płockie naprawy gwarancyjne związane z koniecznością wymiany i regulacją studni wodociągowych oraz odtworzeniem nawierzchni jezdni na odcinku między ul. Kolegialną a ul. Sienkiewicza.

Na czas prac gwarancyjnych nastąpią także zmiany w ruchu autobusów KM Płock – na trasy objazdowe zostaną skierowane autobusy linii 4 (tylko w kierunku Cm. Komunalnego), 18 (tylko w kierunku Dworca kolejowego) i 24 (tylko w kierunku Podolszyc) – czytaj więcej

 

Naprawy dróg i chodników nie będą dziś prowadzone ze względu na warunki atmosferyczne. Trwa interwencyjne usuwanie połamanych konarów drzew w pasach drogowych po nocnych porywach wiatru.

 

Remont kanałów kanalizacyjnych

Firma Blejkan przystąpiła do remontu kanalizacji i wymiany włazów studziennych w centrum Płocka metodą bezodkrywkową. Prace będą prowadzone sukcesywnie na ulicach: Norbertańska, Bukowa, Dębowa, Klonowa, Słoneczna, K. Wielkiego, Nowowiejskiego, Jachowicza, Małachowskiego, Stary Rynek, Teatralnej, Kościuszki, Pl. Narutowicza, Pl. Dąbrowskiego. Na jezdni będą pracować ludzie oraz specjalistyczne pojazdy. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Roboty zaplanowano w terminie 22 maja – 30 listopada 2020 r.

 

ul. Parcele – przebudowa ulicy

W poniedziałek 17 lutego rozpoczęła się inwestycja drogowa związana z przebudową ul. Parcele na odcinku od ul. Borowickiej (Wierzbowej) do ul. Św. Huberta. Zostaną wprowadzone objazdy, także dla autobusów KM Płock. W ramach  inwestycji zostanie kompleksowo przebudowana ulica Parcele wraz z infrastrukturą. W ramach inwestycji będzie wybudowana nowa jezdnia, ścieżki rowerowe, chodniki, przystanki oraz wiaty autobusowe, oświetlenie uliczne, kanalizacja deszczowa i sanitarna oraz sieci wodociągowe. Zadanie realizuje Wydział Inwestycji i Remontów UMP. Koszt inwestycji to 6.139.545 zł , na zadanie Miasto Płock uzyskało dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 3.000.000 zł. Termin zakończenia prac zaplanowano na 30 września 2020 r. W czasie prac będą obowiązywać objazdy oraz będzie zapewniony dojazd do posesji.W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Parcele na odcinku od skrzyżowania z ul. Wierzbową do skrzyżowania z ul. Lisią na czas przebudowy od poniedziałku 17. 02. 2020 r. do odwołania autobusy linii 4 do pętli Św. Huberta dojeżdżać będą po trasie objazdowej: Korczaka (przystanek Podlaska) – Harcerska (przez przystanki: Młyńska, Liściasta, Sielska, Kasztanowa) – Wyszogrodzka (Wiosenna) – Parcele – pętla Św. Huberta oraz z pętli Św. Huberta – Parcele – Wyszogrodzka (przez przystanki Parcele i Wiosenna) – Harcerska (przez przystanki: Kasztanowa, Sielska, Liściasta, Młyńska) – Korczaka i od przystanku Podlaska trasa bez zmian.W czasie objazdu autobusy linii 4 ominą przystanki: Borowiczki (pętla), Botaniczna, Zakole i Borowiczki, park.