Znajdujesz się w: Aktualności wszystkie
opcja1
Awarie
ul. Graniczna 42
2019-08-29

Wodociagi Płockie Sp. z o.o. Wydział Sieci Wodociągowej informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej na...

AL. Jana Pawła 74
2019-06-13

Fortum Network Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.06.2019r rozpoczęły się prace związane z usuwaniem awarii...

ul. Chopina 20
2019-06-07

PETROTEL Sp. z o.o. informuje, że w związku z naprawą kabla telekomunikacyjnego

na ul. Chopina 20  zajęto pas...

ul. Grodzka 7
2019-06-04

ENERGA-OPERATOR S.A. informuje, że w związku zusuwaniem awarii energetycznej na ul. Grodzkiej 7 zajęto pas drogowy.Powierzchnia zajętego...

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o utrudnieniach na drogach to prosimy o dodanie adesu email. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Szybki kontakt

Miejski Zarząd Dróg w Płocku
ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock
tel. 024 364 01 20
tel./fax 024 367 19 10
e-mail: mzd@mzd-plock.eu
Godziny pracy: 7.30 - 15.30

 

 

Aktualności wszystkie
2022-05-09
Płocki raport drogowy

Informujemy, gdzie w poniedziałek 9 maja planowane są bieżące naprawy dróg i chodników:

  • ZBOŻOWA – naprawa drogi destruktem
  • CHROSTOWSKIEJ – naprawa drogi destruktem
  • PARCELE – naprawa drogi destruktem

 

Most Solidarności

Informujemy, że w terminie 9-15 maja planowane są prace konserwacyjne oraz przegląd techniczny Mostu Solidarnosci. Ze względu na prowadzone prace na obu jezdniach będzie dochodzić do zwężeń, a w pasie drogowym będzie pracować specjalistyczny sprzęt oraz ludzie. Apelujemy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do czasowej organizacji ruchu i ograniczeń prędkości

 

Przebudowa ul. Spółdzielczej

 
Rozpoczęła się przebudowa ul. Spółdzielczej, całkowite zamknięcie dla ruchu nastąpiło w czwartek 21 kwietnia. Roboty potrwają 11 miesięcy. Ulica będzie w tym czasie nieprzejezdna poza dojazdem do posesji.
Prace będą kompleksowe i polegać będą przede wszystkim na rozdziale kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową. Kolektor deszczowy powstanie na odcinku od skrzyżowania z ul. Powstańców Styczniowych do ul. Południowej (przebudowa obejmie również fragment tej ostatniej ulicy). Inwestycja polegać będzie również na budowie przepompowni wód deszczowych oraz przebudowie sieci wodociągowej i energetycznej.
Na koniec zainstalowane będzie nowe oświetlenie oraz ułożona zostanie nowa nawierzchnia jezdni. Wybudujemy również drogę rowerową.
Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do objazdów wyznaczonych czasową organizacją ruchu
Przejazd przez skrzyżowanie ul. Spółdzielczej i Wyszogrodzkiej będzie zamknięty na okres co najmniej miesiąca (termin podamy później).
 
Budowa wodociągu w al. Piłsudskiego i ul. Wyszogrodzkiej

W ramach zadania „Budowa wodociągu DN450 przy al. Piłsudskiego i w ul. Wyszogrodzkiej w Płocku” obowiązuje czasowa organizacja ruchu w celu wykonania robót budowlanych. Wyłączony został m. in. jeden pasu ruchu w al. Piłsudskiego i ul. Wyszogrodzkiej. Prace zaplanowano do 24 maja 2022 r. i postępować będą etapami w kierunku ronda Wojska Polskiego.

 

Budowa ul. Raczkowizna

Ulica Raczkowizna pozostaje zamknięta dla ruchu do 15 lipca 2022 r. Trwa jej przebudowa. 

W ramach inwestycji wybudujemy: jezdnię, rondo, chodnik, ścieżkę rowerową dwukierunkową, wyspy dzielące przy rondzie, kanalizację deszczową wraz z wpustami, oświetlenie uliczne z zastosowaniem energooszczędnych źródeł światła LED. Mieszkańcom zapewniono dojazd do posesji.

Z uwagi na zamknięcie ulicy Raczkowizna wyznaczono objazd: ul. Pocztową – Rydzyno – Bielino – Liszyno – ul. Piastowska lub Słupno – Liszyno – ul. Piastowska.

Więcej o inwestycji – czytaj tu


Pamiętajmy, że drogowcy na bieżąco reagują na zgłoszenia o uszkodzeniach jezdni lub chodnika. Sygnały można przekazać na telefon interwencyjny Miejskiego Zarządu Dróg (24 364 01 20 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30) albo poprzez aplikację LocalSpot, dostępną za darmo na telefony z Androidem i iOS.

K. Kozłowski