Płocki Raport Drogowy – piątek 9 lutego

Strona główna   >   Wszystkie aktualności   >   Płocki Raport Drogowy – piątek 9 lutego

Dodano: 09 lutego 2024

Informujemy o zaplanowanych na 9 lutego pracach drogowych:

  • RONDO 19 PP ODSIECZY LWOWA – naprawa ubytków w jezdni
  • KRAKÓWKA – naprawa drogi destruktem
  • ŁĄCKA – naprawa drogi destruktem
  • NIZINNA – naprawa drogi destruktem
  • ŚW. HUBERTA – naprawa drogi destruktem
  • CHOPINA – modernizacja trzeciego odcinka ul. Chopina  – przebudowa obejmuje rejon dworca autobusowego i skrzyżowania tej drogi z ul. Dworcową oraz Mickiewicza. Zmienił się sposób poruszania w tej części Płocka – czytaj więcej
  • LASOCKIEGO – przebudowa odcinka ulicy
  • NA SKARPIE – przebudowa ulicy

Informujemy, że w piątek 9 lutego Mazowiecka Rada Wojewódzka NSZZ RI „Solidarność” organizuje w Płocku akcję protestacyjną, która może powodować utrudnienia w ruchu.

W godzinach 11.00-13.30 protestujący przemieszczać się będą kolumną pojazdów i maszyn rolniczych od strony miejscowości Gulczewo w kierunku centrum Płocka jezdnią północną (prawym pasem) ul. Wyszogrodzkiej. Na Rondzie Wojska Polskiego protestujący zawrócą i następnie przemieszczać się będą południową jezdnią ul. Wyszogrodzkiej (prawym pasem) do skrzyżowania ul. Rogozińskiej z Harcerską. Następnie skręcą w ul. Rogozińską.

Organizatorzy protestu zgłosili przewidywaną liczbę 300 osób biorących udział w proteście. Apelujemy o zachowanie ostrożności. Zalecamy wybór alternatywnych tras dojazdu do centrum Płocka w czasie protestu.

_____________________________________________________________________________________

Czasowa organizacja ruchu na osiedlu Radziwie

Informujemy, że na ulicach: Popłacińska, Portowa, Żeglarska, Kotwiczna, Stoczniowia w terminie 5-29 lutego będą prowadzone prace związane z przebudową istniejącej linii elektroenergetycznej SN 15kV, co będzie wiązało się z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu.


Pamiętajmy, że drogowcy na bieżąco reagują na zgłoszenia o uszkodzeniach jezdni, drogi rowerowej lub chodnika. Sygnały można przekazać na telefon interwencyjny Miejskiego Zarządu Dróg (24 364 01 20 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30) albo poprzez aplikację LocalSpot, dostępną za darmo na telefony z Androidem i iOS.

K. Kozłowski

Skip to content