Płocki Raport Drogowy – poniedziałek 27 maja

Strona główna   >   Wszystkie aktualności   >   Płocki Raport Drogowy – poniedziałek 27 maja

Dodano: 27 maja 2024

Informujemy o zaplanowanych na 27 maja pracach drogowych:

  • RONDO 19 PP IM. ODSIECZY LWOWA – naprawa ronda
  • PRZEMYSŁOWA – przebudowa drogi – w poniedziałek 27 maja zaczynamy modernizację kolejnego odcinka ul. Przemysłowej. O godz. 8.00 rano drogowcy całkowicie zamkną przejazd tą ulicą na odcinku od centrów handlowych do skrzyżowania z ul. Rutskich. Dojazd do funkcjonujących w tym rejonie placówek handlowych pozostanie możliwy. Przewidujemy, że prace na tym odcinku ul. Przemysłowej potrwają trzy miesiące. (czytaj więcej o organizacji ruchu)
  • CHOPINA – modernizacja trzeciego odcinka ul. Chopina  – przebudowa obejmuje rejon dworca autobusowego i skrzyżowania tej drogi z ul. Dworcową oraz Mickiewicza. Zmienił się sposób poruszania w tej części Płocka. W środę 17 kwietnia drogowcy zamknęli odcinek ul. Chopina, leżący między skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza, a ul. Obrońców Płocka 1920 roku. Wymienione skrzyżowania pozostają przejezdne, podobnie jak pozostałe fragmenty tej drogi. Po zakończeniu prac na tym odcinku w 28 maja 2024 r. drogowcy zamkną całkowicie przejazd na całym obecnie modernizowanym fragmencie od banku do skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka.

Pamiętajmy, że drogowcy na bieżąco reagują na zgłoszenia o uszkodzeniach jezdni, drogi rowerowej lub chodnika. Sygnały można przekazać na telefon interwencyjny Miejskiego Zarządu Dróg (24 364 01 20 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30) albo poprzez aplikację LocalSpot, dostępną za darmo na telefony z Androidem i iOS.

K. Kozłowski

Skip to content