Płocki Raport Drogowy – środa 17 kwietnia

Strona główna   >   Wszystkie aktualności   >   Płocki Raport Drogowy – środa 17 kwietnia

Dodano: 17 kwietnia 2024

Informujemy o zaplanowanych na 17 kwietnia pracach drogowych:

 • CHOPINA – modernizacja trzeciego odcinka ul. Chopina  – przebudowa obejmuje rejon dworca autobusowego i skrzyżowania tej drogi z ul. Dworcową oraz Mickiewicza. Zmienił się sposób poruszania w tej części Płocka – czytaj więcej
 • NA SKARPIE – przebudowa ulicy

W środę 17 kwietnia drogowcy zamykają odcinek ul. Chopina, leżący między skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza, a ul. Obrońców Płocka 1920 roku. Wymienione skrzyżowania pozostaną jednak na razie przejezdne, podobnie jak pozostałe fragmenty tej drogi. Po zakończeniu prac na tym odcinku drogowcy zamkną całkowicie przejazd na całym obecnie modernizowanym fragmencie od banku do skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka. Ten etap modernizacji ul. Chopina zacznie się w połowie maja i potrwa do końca czerwca.

W związku z zamknięciem dla ruchu odcinka ul. Chopina od ul. Mickiewicza do ul. Obrońców Płocka 1920 r. (kolejny etap przebudowy ul. Chopina) od środy 17 kwietnia 2024 r. do odwołania:

 • zawieszona będzie linia 60 (począwszy od pierwszych kursów w dniu 17 kwietnia)
 • autobusy linii 31 kursować będą objazdem (począwszy od kursu o godz. 13:08 w dniu 17 kwietnia):
  • w kierunku Orlenu: Dworzec kolejowy (początek trasy bez zmian na stanowisku 11/12) > Mickiewicza (przez przystanek zastępczy oraz przystanek Obrońców Płocka) > Północna (przystanek linii 18) > Chopina (Wschodnia) i dalej bez zmian
  • z Orlenu przejazd tą samą trasą: Chopina (Wschodnia) > Północna > Mickiewicza (Obrońców Płocka) > koniec trasy na przystanku Dworzec kolejowy 04 (na ul. Mickiewicza)
  • odjazdy linii 31 z Dworca kolejowego przyspieszone będą o 3 minuty
 • na pozostałych liniach trasy i przystanki bez zmian

Pamiętajmy, że drogowcy na bieżąco reagują na zgłoszenia o uszkodzeniach jezdni, drogi rowerowej lub chodnika. Sygnały można przekazać na telefon interwencyjny Miejskiego Zarządu Dróg (24 364 01 20 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30) albo poprzez aplikację LocalSpot, dostępną za darmo na telefony z Androidem i iOS.

K. Kozłowski

Skip to content